top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Şikayet ve Kullanıcı Yorumları

Güncelleme tarihi: 11 Eyl 2021


FARMASİ ŞİKAYET 


123 Ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat sampiyonu olan Tanalize Kozmetik, ürünlerini ‘FARMASİ’ markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

Cilt bakımından, Makyaj ürünlerine, El ayak bakımından  Islak mendile, Temizlik ürünlerinden  Diş macununa kadar 2000’den fazla ürünleri Dünya da 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Doğallığı ve ön plana çıkan Farmasi Ürünleri her yaş gurubuna hitap ediyor.

Katkısız ve bitkisel ürünler cilde zarar vermediği gibi aksine şifa dağıtıyor. Farmasi Kozmetik şikayet almayan firmalardan birisi olup kullanıcıların dikkatini çekiyor. Ürünler bitkiseldir bazı hassas cilt tipleri farklı bir alerjik reaksiyon gösterebilir bu ürünlerin kötü olduğuna sebep değildir. Farmasi her yaşta ve her gurupta cilt tipine göre ürünler tasarlar. Dermatolojik olarak test edilir.


Hayvanlar üzerinde test edilmez ve FARMASİ laboratuvarlarında üretilir. Ürün teslimatı sırasında bir sorun oluştuğunda gönderici firma, kargo şirketi ve alıcı üçgeni arasında dönüp duran diyalogları azaltmak, teslimat sırasında ve de sonrasında daha az sorun ve şikâyet yaşanmaması için alıcının da bazı önemli noktalara dikkat etmesi gerekiyor.

Şikâyet almamak için kişiye doğru ürün vermemiz gerekmektedir. Müşteri deneyimi çalışmaları, kullanıcı yorumları önemli yerdedir. Hepsini tüketicide güven duygusu sağlamaktadır.

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page