top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Üyelik Avantajları

Güncelleme tarihi: 11 Eyl 2021Farmasi Üyelik avantajları , Farmasi’ye üye olduğunuz anda, tüm ürünleri %30  indirimle alabilirsiniz. Kişisel satışlarınızdan böylece %30 kar elde ederek para kazanırsınız.

Asıl büyük kazancı ise, kendinize bağlı Farmasi üyeleri bulup işi tanıtarak elde edersiniz. Kendinize bağlı satış organizasyonu kurarak ayda 1000-5000 TL gibi hatta ekibiniz güçlü ise çok daha fazlasını kazanabilirsiniz. Farmasi de gelirinizin bir limiti yoktur. Bunu kendiniz belirlersiniz. Ayrıca, Grup liderlerinizden %3 oranında prim alırsınız. Takdir törenleri, araba kazanma ve ücretsiz tatil imkanları Farmasi üyelerine sunulan avantajlardır.

Formu ile başvuruda bulunun size güçlü bir ekiple destek verelim ve işi öğretelim. Farmasi ile bol kazançlı günlerde görüşmek üzere.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Farmasi girişimcisi Farmasi’ye üye olanların aldığı ilk unvanlardan biridir. Farmasi girişimcisi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Yani ürünl

Farmasi Giriş için tıklayın Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken gelir elde edebileceğin veya kendi takımını kurarak daha çok kazanabileceğin, şahane bir iş fırsatı sunuyor. Farm

bottom of page