top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu

Güncelleme tarihi: 11 Eyl 2021


Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu


Temizliğine ve hijyenine özen gösterenlerin her daim en büyük yardımcılarından olan Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu, Türkiye’nin en çok tercih edilen hijyen ürünleri arasında ilk sırada gelmektedir. Ünlü temizlik ve kozmetik markası Farmasi’nin en beğenilen sıvı el sabunlarından birisi olan çay ağacı sıvı el sabunu, çay ağacının benzersiz özlerini temizliğinden ödün vermeyenlere sunabilmektedir.

Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu Faydaları

Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu, farklı pek çok faydası ile kullanan kişileri fazlasıyla memnun edebilmektedir. Son derece güçlü etkileri ile bilinen Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu faydaları cildine önem verenlerin her türlü ihtiyacını giderebilmektedir. Farmasi’nin geliştirdiği çay ağacı özlü sıvı el sabunu,

  • Ellerinizi nazik bir şekilde temizlemektedir.

  • Ellerinizde bulunan bütün kirleri hızlı bir şekilde arındırmaktadır.

  • Temiz ve ferah hissetmenizi mümkün kılmaktadır.

  • Cildinizi kurutmadan yumuşak ve ipeksi bir dokunuş sağlamaktadır.

  • İçeriğindeki özel nemlendiriciler sayesinde cildinize ihtiyacı olan nemi geri kazandırmaktadır.

Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu Nasıl Kullanılır?


Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu ürününü kullanmanın son derece basit olduğu söylenebilir. Kokusunu içerisinde bulunan esans yerine Avusturalya’dan getirilen yüzde 100 doğal çay ağacından edinen Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu’nu kullanabilmek için yeterli miktarda sıvı sabunun ıslak ellere dökülmesi yeterlidir. Daha sonra köpürtme ve durulama işlemi yapılarak çay ağacı sıvı el sabunu ciltten temizlenebilmektedir.


Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu Cildime Uygun mu?


Dr. C Tuna Çay Ağacı Sıvı El Sabunu, günümüzde pek çok kişinin tercihi olmaya devam etmektedir. Cildinde pürüzsüzlüğü ve hijyeni hissetmek isteyenlerin büyük beğenisini kazanan Farmasi Çay Ağacı Sıvı El Sabunu, her cilt tipine uygun olması ile de bilinmektedir. Buna göre Farmasi’nin en popüler ürünlerinden birisi olan ve çay ağacının özleri ile üretilen sıvı el sabununun hem hassas ciltlerde hem de normal yapıdaki ciltlerde gönül rahatlığı ile kullanılabileceği söylenebilir. Dermatolojik olarak test edilen çay ağacı sıvı el sabununun cilde hiçbir zararı olmadığı da ek olarak belirtilebilmektedir.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page