top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

FARMASİ HESABIM ASKIYA ALINDI

Güncelleme tarihi: 5 Oca


Farmasi Askıdan Alma İşlemi Nasıl Yapılır?


Farmasi Hesabım Askıya Alındı ; Farmasi üyeliği askıya düşmüş olan bir girişimci, Farmasi üyesi olarak 2 şekilde Askı’dan alınabilirsiniz nasılmı!

Farmasi askı kaydınızı 0000000 kodlu sponsor koduyla askıdan alabilirsiniz.

Farmasi Askı kaydınızı gerçekleştirdikten sonra 0549 811 13 12 telefon numarası ile iletişim kurabilirsiniz.

Kendi üyeliğinizi askı’dan alma; hesabı askı’ya düşmüş olan kişinin ‘TC ve Şifre’si Farmasi ‘Girişimci Girişi’ yerine yazılır ve giriş yapılır. Sayfa size ‘Üyeliğiniz Askıya Alınmıştır. Sponsorunuzu Tanıyormusunuz’ şeklinde bilgilendirme ekranı sunacaktır.

Evet butonuna basıldığınızda ‘Sponsor Getir’ yazan alana sponsorunuz olmasını istediğiniz kişinin Farmasi Girişimci Kodunu yazınız ( alan çok onemli zira size öncülük yapacak kişi her sorununuzda yanınızda olmalı bu sebeple sponsor seçerken seçici olmanızda fayda var).

Sponsor Getir butonuna bastığınızda belirttiğiniz kişinin ismi ve kodu gelecektir. Daha sonrasında size sms ile gelen kodu yazarak, kaydet butonuna basınız. Tebrikler artık İlgili kişinin ekibine aktarılmış oldunuz.

Bir diğer yol ise Farmasi sponsorunuz’un sizi askı’dan almasını istiyorsanız; sponsorunuza TC ve Şifre’nizi vermeniz gerekmektredir. Bu sayede sponsorunuz kişisel Farmasi sayfasına giriş yapacaktır, Askı’dan Al butonuna sizin Tc ve Şifre’nizi yazarak, kendini sponsorunuz olarak atıcak ve size gelen sms’deki kodu yazarak sizi askıdan alacaktır.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page