top of page
  • Yazarın fotoğrafıFarmasiikayit

Başka Network Firmasına Üye Olanlar Farmasi’ye Üye Olabilirler mi?


Başka bir şirkete üye olanlar Farmasi’ye üye olabilirler. Hem o şirketin hemde Farmasi’nin ürünlerini satabilir, kullanabilir, ekip oluşturabilir.

Bu durum % 9 seviyesine kadar yapılabilir. % 9 seviyesine gelmiş olan bir Farmasi girişimcisi başka bir network şirketine üye olamaz, ekip kuramaz ürünlerini pazarlayamaz.

Bunun sebebi de şudur; Farmasi‘de % 9 seviyesine gelmiş olan bir girişimci en vasat haliyle aylık 1500 tl ve üzeri gelir elde eder. Bu geliri elde eden bir girişimcisinden de başka firmaya hizmet etmemesini istemesi gayet anlaşılabilir ve doğaldır.

Farmasi’de % 9 seviyesine gelmiş olan girişimci 3000 tl puan ekip cirosuna sahip demektir. Ekibiyle bu ciroya ulaşmış olan liderdir yani % 9 seviyesi artık yükseliştedir ve kazanacaği rakamlara kendi de inanmayacaktır.


Farmasi girişimcilerine tüm hayallerini gerçekleştirecek rakamları, kazançları çok rahat vermektedir.


Dolayısıyla bu kazançları elde eden girişimci, zaten başka bir firmayla uğraşmak yerine, kendi işine odaklanarak kazancını katlamak isteyecek, katlayacaktır da.

Haliyle şirket de kendini korumak amaçlı böyle bir kuralı koymuştur. Gayet de haklıdır, bu uygulaması da doğaldır, anlaşılabilirdir.

Son Yazılar

Hepsini Gör

Farmasi girişimcisi Farmasi’ye üye olanların aldığı ilk unvanlardan biridir. Farmasi girişimcisi olduktan sonra ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli şekilde satın alabilirsiniz. Yani ürünl

Farmasi Giriş için tıklayın Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken gelir elde edebileceğin veya kendi takımını kurarak daha çok kazanabileceğin, şahane bir iş fırsatı sunuyor. Farm

bottom of page