top of page

FARMASİ NARLIDERE ÜYELİK | FARMASİ NARLIDERE KAYIT OL | FARMASİ NARLIDERE ÜYE OL​

Günümüzün en eğlenceli para kazanma yöntemlerinden biri olan doğrudan satış yöntemi ile evinizde ailenize zaman ayırarak para kazanabilirsiniz. Farmasi Ailesine Katılın, Hayatınızı Değiştirmeye Başlayın Farmasi Girişimcisi olduğunuzda üç şekilde para kazanırsınız. Kendi ürünlerinizi indirimli alarak tasarruf edersiniz.

NARLIDERE Farmasi Üyelik ve Kayıt Ol Çalışanlarına Kazanç Kariyer İmkanı Sunuyor. Çalışma Saatlerini Kendiniz Belirleyerek Sizlere Sınırsız Kazanç ve İş İmkanı Sunar.

1. Farmasi üyelik başvurusu yaptınız ve farmasi üye oldunuz Farmasi ürünlerinizi direk fabrika fiyatına her ay yenilenen Farmasi Katolog da yer alan fiyat üzerinden %30 indirimli alabilirsiniz.Ayrıca kat kat kazan ve hoş geldiniz programlarından faydalanarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz.

2. Farmasi Kayıt oldunuz 1. maddedeki kazancı elde edebilir hem de çevrenize Farmasi Kataloğu ile satış yaparak % 30 ve %40 satış karı elde edebilir. Birbirinden güzel hediyeler kazanıp, kişisel satışlarınızdan da prim kazanabilirsiniz.

3. Farmasi Danışman oldunuz ilk iki maddedeki kazançları elde edebilir hem de yeni üyeler bularak üyeleriniz de üye yaparak  % 3 ile % 21 arası değişen oranlarda performans primi alabilirsiniz.

Farmasi’de karar sizin, ister kendi ürünlerinizi indirimli alın ister satış yapıp sıcak para ve hediyeler kazanın isterseniz kendi işinizin patronu olun. Zorlama yok! Baskı yok! Bu işte patron sizsiniz. Yapamam diye düşünmeyin. Bu işe bir çok kişi çok kısıtlı imkanlarla başlıyor. Üstelik maddi anlamda yaşayabileceğiniz hiç bir kaybınız yok. Bu işe inandığınız 5 kişi ile harikalar yaratabilirsiniz. Detaylı bilgiyi Farmasi danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. 

VAKİT KAYBETMEDEN HEMEN ŞİMDİ AŞAĞIDAKİ FARMASİ KAYIT FORMUNU DOLDURARAK TEMSİLCİMİZ OLUN!


Tüm sorularınız için bizlere hiç çekinmeden iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Satış yaparak %40 kar elde edersiniz. Ekip kurarak %3 den başlayıp " 21'e ulaşan kazanç planı sayesinde sınırsız kazançlar elde edersiniz.

Farmasi Girişimci olmak için formu doldurmanız yeterli.

* Sizde Farmasi fırsatlarında yararlanmak ve Farmasi kayıt olmak istiyorsanız. Üyelik formunu doldurup, Farmasi nin ayrıcalıklarla dolu dünyasına merhaba deyin.

Farmasi kayıt formunu doldurduktan sonra sistem üzerinden sizlerle en kısa sürede iletişime geçilir. Bilgileriniz alınıp, üyeliğiniz yapıldıktan sonra telefonunuza gelen şifre ile online katalog ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kataloğunuz ücretsiz adresinize gönderilir.

Farmasi Üyelik Şartları

 

FARMASİ ÜYELİK ŞARTLARI NELERDİR

Farmasi Üyelik Şartları 'nda aranan tek şart 18. Yaşını doldurmuş bay, bayan, herkes Farmasi üyesi olabilir. Farmasi Üyelik Şartları 'nda Eğitim, diploma, yabancı dil, köy, kasaba, şehirde yaşamak hiç fark etmez. Herkes Farmasi Danışmanı olabilir. Zaman kaybetmeyin üyelik formunu doldurun biz sizi arayalım. Farmasi hakkındaki tüm bilgileri sizinle paylaşıp adresinize
ücretsiz katalog gönderelim.

Farmasi İş Fırsatı

Farmasi’de çalışırken yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletin. Birbirinden keyifli toplantı, eğitim ve seminerler sayesinde kendinizi geliştirerek uluslararası seyahateler ve üst düzey etkinliklere katılma şansını da yakalayın!

FARMASİ NEDİR?

Farmasi sana satın alırken tasarruf edebileceğin, satarken kazanç elde edebileceğin veya kendi ekibini kurarak daha çok kazanabileceğin, harika bir iş fırsatı sunuyor. Farmasi dünyasında seni neler bekliyor merak ediyorsan hemen Formu doldur

FARMASİ DANIŞMAN HATTI: 0549 811 13 12

Whatsapp Yardım:  0549 811 13 12

.

Sipariş Vermek Ve Üye Olmak için 
FARMASİ ÜYELİK BASVURU FORMU
bottom of page